יישומים

חברת 3M מאפשרת לך לפנות לכל קהלי היעד שלך באמצעות מכלול פתרונות לפרסום ומיתוג. ביניהם מיתוג קירות או בנינים, פרסום על גבי רכבות, מטוסים או מיתוג נקודות המכירה.

מגוון המוצרים היחודיים שלנו לאדריכלים ומעצבים מציעים פתרונות ירוקים וחסכוניים לחידוש ועיצוב של דלתות, ארונות, מעליות ועוד.

בין היישומים השונים תוכלו למצוא:

צי רכב, כלי רכב, רכבי הובלה וכלי שייט

נצל את היתרון הטמון בסוג הפרסום הנמצא במגמת עלייה - פרסום  על כלי רכב (מדיה ניידת), כך תוכל להגיע לקהל רחב יותר, להשיג פרסום רב-השפעה, לחזק את זהות המותג ולשפר את תדמיתו.

אמור מה ברצונך לעטוף, ואנו נדאג לכל השאר. חברת 3M מחויבת לפתרונות חדשניים שלא תמצא בשום מקום אחר. אנו מציעים את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר וקו המוצרים המקיף  ביותר לעיטוף כלי רכב, וציי רכב - תוכל להנות החל ממוצרים מתקדמים ליישומים מורכבים, עקביות מוצר עולמית, וכלה בגמישות שבשילוב עיטופי רכב לטווח ארוך עם גרפיקה חלקית לטווח בינוני לדרכים חדשות לשיווק ולהתאמה אישית. מה לגבי טווח קצר?

שלטים מוארים

תן למותג שלך לבלוט עם פתרונות התאורה המובנים של 3M.

3M מציגה פתרונות תאורה המשלבים חיסכון באנרגיה, בולטות ורב תכליתיות. 

  • סל מוצרים רחב ביותר
  • מאפשר שלטים דקים ורב תכליתיים
  • מעניק תאורה בהירה ואחידה
  • פתרונות תאורה חסכוניים באנרגיה וירוקים
  • קל לשימוש
  • יעיל וחסכוני
פתרונות לעיצוב אדריכלי
מוצרים בגימור אדריכלי אשר מציעים דרך חדשה לתקשורת ולאמירה אישית בעיצוב חללים. פתרונות אלו מתאימים הן לפרויקטים חדשים והן לפרויקטים של חידוש ושיפוץ.
פתרונות לפרסום ומיתוג
נקודת הממשק שלך עם הלקוח הופכת תוך דקות לסביבה צבעונית, מסבירת פנים ומשיווקית. שימוש בפלטפורמות קיימות כגון רצפה, קיר, או בניין מאפשר לך לתקשר עם קהל היעד שלך במהירות וביעילות באמצעות הפתרונות החדשניים של חברת 3M.