צי רכב, כלי רכב, רכבי הובלה וכלי שייט

צי רכב, כלי רכב, רכבי הובלה וכלי שייט

נצל את היתרון הטמון בסוג הפרסום הנמצא במגמת עלייה - פרסום  על כלי רכב (מדיה ניידת), כך תוכל להגיע לקהל רחב יותר, להשיג פרסום רב-השפעה, לחזק את זהות המותג ולשפר את תדמיתו.

אמור מה ברצונך לעטוף, ואנו נדאג לכל השאר. חברת 3M מחויבת לפתרונות חדשניים שלא תמצא בשום מקום אחר. אנו מציעים את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר וקו המוצרים המקיף  ביותר לעיטוף כלי רכב, וציי רכב - תוכל להנות החל ממוצרים מתקדמים ליישומים מורכבים, עקביות מוצר עולמית, וכלה בגמישות שבשילוב עיטופי רכב לטווח ארוך עם גרפיקה חלקית לטווח בינוני לדרכים חדשות לשיווק ולהתאמה אישית. מה לגבי טווח קצר?

בין היישומים השונים תוכלו למצוא:

צי רכב

הפוך את צי הרכב שלך לנכסים יקרי ערך המובילים לפרסום מוצלח. גרפיקה לצי רכב (מדיה ניידת) היא כלי שיווק רב עוצמה התורמת למודעות ולמכירות על ידי חשיפת המותג למיליוני נהגים בישראל.

מוצרים מומלצים:

3M™ Controltac™ Graphic Film with Comply™ v3 Adhesive IJ180Cv3-10

3M™ Scotchlite™ Removable Reflective Graphic Film with Comply™ Adhesive IJ680CR

3M™ Scotchcal™ Luster Overlaminate 8519

כלי רכב

נצל את יתרונן של המגמות האחרונות  בפרסום, גרפיקה בהתאמה אישית על כלי הרכב. באמצעות המדבקות הייחודיות לעיטוף רכבים של 3M, כלי הרכב שלך יכולים להיראות ייחודיים, להציג מראה רב רושם ולמשוך תשומת לב מרבית. (האם הפנייה היא ברבים או ביחיד? אם אתה מתייחס לחברה שיש בבעלותה צי רכבים זה בסדר, אבל אם אתה מתייחס לאדם פרטי, יש לו בד"כ רכב אחד או שניים)

משאית בין-עירונית שעליה מוצגת גרפיקה יכולה להיחשף לעיניהם של 3.5 מיליוני הנהגים בישראל, מה שהופך את הפרסום על כלי רכב ליעיל וחסכוני ביותר ולאמצעי הפרסום המשפיע ביותר הקיים כיום.

מוצרים מומלצים:

3M™ Controltac™ Graphic Film with Comply™ v3 Adhesive IJ180Cv3-10

3M™ Scotchcal™ Gloss Overlaminate 8518

3M™ Controltac™ Wrap Film with Comply™ v3 Adhesive IJ380Cv3

3M™ Scotchcal™ Gloss Overlaminate 8580

3M™ Scotchcal™ Optically Clear Overlaminate 8914

3M™ Scotchprint® Wrap Film Series 1080

3M™ Scotchcal™ Gloss Overlaminate 8528 New!

תחבורה ציבורית

כאשר מדובר במדיה ניידת, תחבורה ציבורית מגיעה למיליוני אנשים ומשפיעה עליהם. תוכל לפרסם את מסרי המותג שלך ברחבי העיר ולמשוך את תשומת ליבם של אלפי הולכי רגל ונוסעים כל היום, בכל יום עם מודעות גדולות  שלא ניתן להתעלם מהן. לחברת 3M פתרונות ייחודים אוטובוסים, רכבות ומטוסים.

מוצרים מומלצים:

3M™ Scotchcal™ Graphic Film IJ46

3M™ Scotchcal™ Graphic Film IJ36

כלי שייט

סירות הן הדבר הגדול הבא בתחום הגרפיקה והפרסום. בעלי סירות מתאימים (מעצבים) אישית את כלי השייט שלהם ומעניקים להם שם. עתה, עם חומרי 3M והאחריות שמעניקה  3M, תוכל להוסיף גרפיקה או עיטוף לסירות כדי ליצור מראה רב- השפעה ומלא חיים.

מוצרים מומלצים:

3M™ Controltac™ Graphic Film with Comply™ v3 Adhesive IJ180Cv3-10

3M™ Scotchcal™ Gloss Overlaminate 8518