פתרונות לפרסום ומיתוג

פתרונות לפרסום ומיתוג
נקודת הממשק שלך עם הלקוח הופכת תוך דקות לסביבה צבעונית, מסבירת פנים ומשיווקית. שימוש בפלטפורמות קיימות כגון רצפה, קיר, או בניין מאפשר לך לתקשר עם קהל היעד שלך במהירות וביעילות באמצעות הפתרונות החדשניים של חברת 3M.

בין היישומים השונים תוכלו למצוא:

גרפיקת קיר

מדבקות אשר מתאימות לכל קיר ומשטח, פתרונות לטווח קצר או ארוך ובגימורים משתנים. ניתן להשתמש במדבקות רב תכליותיות בעלות טכנולוגית ™Comply. תעלות שחרור האוויר המצויות בדבק מאפשרות יישומים מהירים, קלים ונטולי בועות. הן מצמצמות את כמות החומר המבוזבז וניתן להסירן מרוב המצעים.

מדבקות רצפה

מדבקות ייעודיות לרצפה, פנים או חוץ. המדבקות מגיעות כסט הכולל מדבקה לבנה או שקופה ולמינצית רצפה ייעודית. ל- 3M מדבקות רצפה המיועדות הן לפנים והן לתנאי חוץ. כל המדבקות בעלות התקנים המחמירים ביותר וכוללות ביטוח ואחריות.

עיטוף בניינים

אין דבר משפיע יותר מעיטוף בניין. הוא גדול ובדרך כלל בולט מאוד. כעת הודות לפתרונות 3M החדשים, אין גבול לסוג הבניינים שניתן לעטוף. משטחים בעלי מרקם כגון לבנים, טיח, שפריץ, חלונות או משטחים חלקים.

שלטים

שלטים הם יישום קלאסי וקל לביצוע. החל בשילוט כללי קצר טווח המיושם על מצעים קשיחים, קירות או חלונות, ועד לשילוט מותג ארוך טווח, שיטת פרסום זו גמישה, לא יקרה ויעילה. השתמש בשלטי חוצות כדי ליצור חשיפה רבה על ידי הגעה לפלח אוכלוסיה ספציפי באזורים שבהם הם נמצאים.

מדבקת Vikuiti™ Rear Projection

החיים קלים יותר עם מדבקת 3M Vikuiti™ Rear Projection. השתמש בה כדי להפוך כל משטח פנוי למסך הקרנה לשלטים דינאמיים. צורה זו של שילוט דיגיטאלי משתלבת היטב עם תוכניות גרפיקה סטאטית קיימות.